Sizden Gelenler

OLCAY TOSUN
1633515625

Gönlünüze düşen cemre, iç çekişinizdeki nefes, sol yanınızda ki huzur...

Tamer TAZEFİDAN
1633515630

Gönlünüze düşen cemre, iç çekişinizdeki nefes, sol yanınızda ki huzur...

Kadir YILMAZ

"Eserinin üzerinde imzası olmayan yeğâne sanatkâr öğretmendir" M.KEMAL ATATÜRK Bir Işık,aydınlık yol ve aydınlanma İlkay hocam ile bağdaşan en güzel kelimeler yüreğimde bunlar,ömürüm boyunca minnettar olduğum nadir insanlar arasında yerini alan hocam minnettarım,minnettarız

Gulnur Coskuner

Sevgili Arkadasim, Kurmus oldugun akademinin sundugu egitim hizmetlerinin herbiri cok degerli. Basarilarini tebrik eder, bu yolculukta herseyin gonlunce olmasini dilerim.

RABİA HASÇELİK

Daha yeni başladığım sektörde en başta sizinle tanışıp neler yapmak gerektiğini en doğru şekilde öğrettiğiniz için teşekkür ederim. Her şey gönlünüzce olsun..

Selin YAKA

Enine Boyuna Kalite Kontrol eğitiminizin ardından, kalite güvence sorumlusu olarak kuracak olduğum sistem için pek çok bilgi edindim. Teknik anlamda bize ışık olmanızın yanı sıra, her fırsatta bizlere hayata dair farklı bakış açıları verdiniz, sonsuz teşekkürler. Tüm eğitim boyunca yanınızdan bir dakika bile ayrılmak istemedik, çünkü kaliteye ara veriyoruz bi bakıyoruz ki iletişim becerileri hakkında konuşuyorsunuz, sonra bir anda yeni bir nefes tekniği.... tadına doyamadığımız her saniyesi dopdolu bir eğitimdi. Sizinle tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. 'Mor' a yolculuk' eğitiminiz için sabırsızlanıyorum... Ve sizin de hep dediğiniz gibi ' Bugün heybemize ne koyduk ' :))

Süleyman SAYIM

Hayatımın dönüm noktası olan bir haftalık eğitim ile başlayan yolculuğumuzda bir eğitmenden bir yaşam koçundan öte ablam yerine koyduğum yegane insan İlkay Hocam iyi ki sizinle yollarımız kesişmiş. İnancımı kaybetmek üzereyken elimden tutup o bataklıktan beni çıkardığınız ve hala güzel şeylerin var olduğuna inandırdığınız için çok teşekkür ederim.

Elif GENÇ

Kariyerimin ilk basamağında eğitiminize katılmış olmak benim açımdan paha biçilemez. Sadece "kalite kontrol" sürecini öğrenmekle kalmadım. Bu sürecin tüm organizasyondaki yerini ve diğer süreçlerle olan bağlantısını da kavradım. Her anı dolu dolu geçen ve heybemize "kişisel gelişim" notları da koyduğumuz bir eğitim oldu. Kanatlarınızın altında olmaya ihtiyacım var. Bize ışık olduğunuz için sonsuz teşekkürler..

Emre TANRIVERDİ

Hayatta karşısına çıkan bir çok öğrenciye ışık tutan, kalbinin güzelliği güler yüzüne yansımış, benim için çok değerli ve bana yol gösteren İlkay Hocam. Umarım hayatta başarılarınıza yenilerini eklemeye devam edersiniz.